Sport&Relax

Sportovní areál S-centra nabízí největší sportovně relaxační vyžití v regionu. Snad každý si zde najde svůj oblíbený sport. Můžete si u nás zahrát tenis, badminton, fotbal, nohejbal, volejbal i beachvolejbal, stolní tenis či kulečník. Zacvičit si můžete v posilovně s kardio zónou nebo při skupinových lekcích v aerobicovém a spinningovém sále. Povrchy sportovišť jsou provedeny z nejmodernějších materiálů a umělé trávy.  Pro relaxaci pak využijte naše wellness s finskou saunou, párou a vířivkou. 

+420 317 750 004

Rozvrh skupinových lekcí

Skupinové lekce cvičení

V aerobicovém sále v prvním patře probíhají různé formy skupinových lekcí. Aktuálně si můžete vybírat z lekcí pilates, aerobic body, p-class, power jógu, kruhový trénink, tabatu či body styling

Pilates si můžete přijít zacvičit až 4x týdně. V pondělí s Janou Ottlovou klasický pilates. S Janou Benešovou můžete cvičit v úterý od 19.00 hodin power pilates a od 20.00 hodin pilates s využitím závěsného posilovacího systému, ve čtvrtek od 18.00 hodin pak znovu power pilates. 

Spinning vede Lenka Karmazínová každou středu od 17.30 hodin.

Nově si můžete dát do těla při intervalových trénincích každou středu s Terezou Vyoralovou. Od 18.30 hodin přijďte na kruhový trénink (počet míst omezen, prosíme o rezervace) a od 19.30 hodin na tabatu. Cvičení při maximální intenzitě po krátkou dobu je účinnější, než cvičení v nízké intenzitě po delší dobu. Součástí lekcí je samozřejmě zahřátí a protažení. Lektorka během lekcí využívá různé cvičební pomůcky a snaží se o pestré a zábavné lekce.

Kruhový trénink je vysokointenzivní intervalové cvičení, při kterém se na 10-15 stanovištích procvičí celé tělo.
Tabata je velmi efektivní a náročná metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla zároveň – získáte aerobní kondici i nárůst dynamiky.
 

Ceník

Spinning 60 min 90,- (osoba)
Posilovna, kardio 60 min 80,- (osoba)
Aerobik, pilates, body styling, ... 60 min 90,- (osoba)
Kruhový trénink, tabata 60 min 90,- (osoba)